Świece z wosku pszczelego

Zwykłe, klasyczne świeczki są najczęściej wykonane z parafiny, czyli substancji pochodzenia ropopochodnego. Mimo że są łatwo dostępne na rynku, niestety emitują sporo zanieczyszczeń szkodliwych dla środowiska. Świetną alternatywą dla takich świec są świeczki z wosku pszczelego. Wykonane z naturalnego materiału, jakim jest wosk, są ekologiczne, a także zdrowe zarówno dla środowiska, jak i ludzkiego organizmu. Nie zawierają substancji chemicznych, zatem nie uwalniają żadnych toksyn. Oferowane przez nas świece z wosku pszczelego to doskonały wybór dla osób, które uwielbiają dekorować swoje mieszkania czy domy tak, aby stworzyć miłą, klimatyczną atmosferę. Proponujemy świece w najróżniejszych kształtach o lekkim aromacie miodu.

Dlaczego lepiej zdecydować się na świeczki z wosku pszczelego, zamiast wybrać te klasyczne?

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem świec, ale nie jesteś pewien, jakie wybrać, zapoznaj się z poniższą listą uwzględniającą zalety produktów wykonanych z wosku pszczelego:

  • są ekologiczne, ponieważ zostały wykonane z naturalnego wosku,
  • nie emitują toksyn,
  • palą się czysto i bez dymu,
  • mają wyższy punkt topienia niż parafina, dzięki czemu starczają na dłużej,
  • mają delikatne nuty zapachowe o aromacie miodu,
  • oczyszczają powietrze, eliminując przykry zapach tytoniu,
  • minimalizują negatywne działanie promieniowania emitowanego przez urządzenia elektromagnetyczne, takie jak TV, komputery, telefony,
  • pomagają w łagodzeniu astmy i alergii.

Oryginalny pomysł na prezent — świece z wosku pszczelego

Świeczki wykonane z wosku pszczelego są świetnym pomysłem na prezent nie tylko dla kogoś bliskiego, ale również dla współpracowników, partnerów biznesowych, klientów, nauczycieli czy wykładowców. Jeśli nie wiesz, co kupić z okazji urodzin, świąt, rocznicy współpracy, urodzin, imienin lub innych okazji, wybierz eleganckie, efektowne świeczki z wosku, które ładnie się prezentują w zestawach upominkowych. Proponujemy świece o klasycznym, podłużnym kształcie, grubsze o okrągłej lub kwadratowej formie, a także takie w kształcie misia oraz aniołka. Sprawdź, jakie jeszcze produkty mamy w ofercie!